1. Home
 2. /
 3. Poradniki
 4. /
 5. Najlepsze życzenia na walentynki w 2024 roku dla każdego

Poradniki

5 miesięcy temu

Najlepsze życzenia na walentynki w 2024 roku dla każdego

Święta
16
9
0
16
9

Za rogiem tegoroczne walentynki, a więc trzeba na nie należycie się przygotować. W jaki sposób? Wybierając najlepsze życzenia na walentynki, jakżeby inaczej. Poznaj przykładowe życzenia dla dziewczyny i chłopaka, ale także koleżanki czy rodziców.

Posiadanie partnerki lub partnera i miłości, którą nas obdarowują, to jedno z najpiękniejszych uczuć w życiu. Świadomość, że można na kimś polegać nawet w najgorszych chwilach daje pożądane ukojenie. Co byśmy zrobili w życiu, gdyby nie druga lepsza połówka? Z okazji nadchodzącego święta, a to znaczy walentynek, powinniśmy im za to wszystko podziękować. Najlepszym sposobem będzie po prostu złożenie życzeń. A my zebraliśmy dla Ciebie najlepsze życzenia na walentynki w 2024 roku, które możesz wysłać komunikatorem czy napisać na kartce dodanej do właściwego prezentu. Liczymy na to, że Wam się spodobają. Niech żyje miłość.

Jakie życzenia na walentynki w 2024 roku? Tylko najlepsze

Przed Tobą oryginalne życzenia na walentynki, przygotowane specjalnie dla Ciebie z przeznaczeniem dla dziewczyny lub chłopaka. Nie zabraknie także życzeń dla koleżanki i przyjaciółki, wszakże wspierają nas równie mocno przez okrągły rok. Można też to święto potraktować pół żartem, pół serio, dlatego przygotowaliśmy i takie bardziej wyszukane życzenia. Nie ma co zwlekać, czas świętować 14 lutego!

morele.net_korzystne oferty

Piękne życzenia na walentynki dla dziewczyny

 1. W tym dniu pełnym miłości, chciałbym Ci powiedzieć, że jesteś moim najpiękniejszym snem, który się spełnił. Niech każda chwila spędzona razem, nie tylko w walentynki, przynosi nam radość i zbliża nasze serca bezustannie.
 2. Jak gwiazdy na nocnym niebie, tak Ty rozświetlasz moje życie. W walentynki pragnę obiecać Ci, że pozostanę Twoją opoką także każdego innego dnia.
 3. Dla dziewczyny, która każdego dnia sprawia, że mój świat jest bardziej kolorowy – szczęśliwych walentynek! Uśmiech na twej twarzy to najlepszy prezent, jaki samemu mogłem otrzymać.
 4. W tym dniu pełnym serc i kwiatów, chcę Ci przekazać coś jeszcze – obietnicę mojej niekończącej się miłości i wsparcia.
 5. Niech ten dzień stanowi przypomnienie, jak bardzo Cię kocham i cenię. Jesteś dla mnie jak delikatny kwiat, który chcę pielęgnować każdego dnia.
 6. Miłość to podróż pełna niespodzianek, a Ty jesteś moim najważniejszym odkryciem. W życzeniach na walentynki pragnę Ci powiedzieć, że każdy dzień u Twojego boku to dla mnie szczęście.
 7. Kochanie, w dniu zakochanych chcę Ci podziękować za wszystkie wspólne chwile. Jesteś moją inspiracją i siłą na co dzień.
dwoje ludzi układający swoje dłonie w kształt serduszka w walentynki
Serce rośnie na widok par w walentynki

A jakie życzenia walentynkowe dla chłopaka?

 1. Na tej wyjątkowej ścieżce, którą razem tworzymy, chciałabym Ci życzyć nie tylko szczęścia w walentynki, ale każdego dnia. Jesteś moją przygodą, moim bohaterem. Dziękuję, że jesteś!
 2. W życzeniach na walentynki, chcę Ci podziękować za Twoją siłę, odwagę i miłość, która jest dla mnie jak latarnia morska. Jesteś moim przewodnikiem na drodze życia.
 3. Dla chłopaka, który sprawia, że moje serce bije szybciej – dziękuję za wszystkie chwile pełne śmiechu i szczęścia. W walentynki pragnę, by każdy dzień był dla nas tak wyjątkowy, jak Ty jesteś dla mnie.
 4. Twoja miłość to mój najcenniejszy skarb. Obiecuję Ci, że będę Twoją wierną towarzyszką w każdej przygodzie, którą przed nami postawi życie.
 5. Jesteś jak mój ulubiony utwór muzyczny, który nigdy mi się nie znudzi. W walentynki chcę Ci powiedzieć, że każdy dzień u Twojego boku jest dla mnie jak piękna melodia.
 6. W tym dniu miłości, chcę Ci życzyć nie tylko dzisiaj, ale na każdy dzień: radości, przygód i nieskończonej miłości, której doświadczam będąc z Tobą.
 7. Miłość to największa przygoda, a Ty jesteś moim najlepszym towarzyszem w tej podróży. W walentynki chcę Ci podziękować za to, że jesteś. Twoje serce to mój dom.

Sprawdź też: Pomysł na Walentynki 2024 – 35 propozycji dla par i nie tylko!

Krótkie życzenia na walentynki dla koleżanki i przyjaciółki

 1. Niech ten dzień przyniesie Ci tyle radości, ile Ty nosisz w sercu każdego dnia.
 2. Dziękuję, że jesteś moją wspaniałą przyjaciółką – w tym dniu i każdym innym.
 3. Miłość to najpiękniejszy kwiat. W walentynki życzę Ci, aby ogród Twojego życia zawsze był pełen kwitnącej miłości!
 4. Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, ciepła i wszystkiego, co sprawia, że Twoje serce bije najmocniej.
 5. W dniu zakochanych, moja droga przyjaciółko, życzę Ci miłości, która inspiruje i daje siłę w złych i dobrych chwilach.
 6. Dziękuję za Twoją przyjaźń – jest jak ciepły, słoneczny dzień w samym środku zimy.
 7. W walentynki wysyłam Ci serdeczne życzenia. Niech każdy dzień będzie tak pełen radości i szczęścia jak nasza przyjaźń!

Nietuzinkowe i śmieszne życzenia z okazji dnia św. Walentego

 1. Pamiętaj, że jesteś jak moja ulubiona skarpetka – bez Ciebie wszystko jest trochę niewygodne i dziwnie pachnie!
 2. Mam nadzieję, że Twój dzień będzie słodszy od moich prób pieczenia ciasta. I zdecydowanie mniej katastrofalny.
 3. Na walentynki życzę Ci, abyś był szczęśliwy jak ja, kiedy znajduję pieniądze w kieszeniach starych spodni.
 4. Niech Twoje serce bije równie mocno jak moje, gdy słyszę dźwięk otwieranej lodówki.
 5. W tym święcie zakochanych, życzę Ci byś znalazł kogoś, kto będzie Cię rozumiał tak dobrze, jak Twoja ulubiona aplikacja do zamawiania jedzenia.

Życzenia na walentynki składamy nie tylko partnerom

Istnieje przekonanie, że do świętowania walentynek potrzeba koniecznie osoby, z którą planujemy spędzenie całego życia czy założenie rodziny. Skądże znowu. Miłością obdarowujemy różne osoby, w tym własnych rodziców. W takim razie pamięć o nich w tym dniu z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Poniżej życzenia na walentynki właśnie dla rodziców.

kwiaty w prezencie na walentynki wraz z kartką z życzeniami w kopercie
Pamiętaj o kwiatach, jeśli druga osoba je uwielbia

Jakie życzenia złożyć mamie i tacie?

 1. W walentynki chcę Ci podziękować za miłość i wsparcie. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie.
 2. Dziś, w dniu pełnym miłości, przesyłam Ci serce pełne wdzięczności za wszystkie chwile, kiedy byłeś/aś moją ostoją.
 3. Twoja miłość to mój najcenniejszy skarb. W walentynki życzę Ci radości, szczęścia i miłości, która otacza Cię każdego dnia. 
 4. W tym wyjątkowym dniu chcę Ci życzyć, aby miłość, którą nam dajesz, wracała do Ciebie podwójnie.
 5. Twoja niekończąca się miłość i poświęcenie są dla mnie największym darem. W walentynki życzę Ci serca pełnego spokoju i miłości. 
 6. Każdego dnia jesteś moją inspiracją i siłą. W walentynki chcę podziękować za wszystko, co dla mnie robisz. Niech ten dzień będzie dla Ciebie tak wyjątkowy, jak Ty jesteś dla mnie.
 7. W walentynki pragnę Ci życzyć, aby każdy dzień był pełen miłości, ciepła i szczęścia, tak jak Ty czynisz takim każdy mój dzień. 

Jak napisać i złożyć życzenia na walentynki?

W dniu walentynek złożyć życzenia można w najróżniejszy sposób. W przypadku przyjaźni i związków na odległość można wysłać życzenia w postaci tekstu lub wideo przez komunikator internetowy, np. Messenger lub Whatsapp. Wideo pewnie byłoby większą niespodzianką. To podobnie jak kartka wysłana pocztą, na której możesz napisać któreś z powyższych życzeń na walentynki. Sposobów jest naprawdę dużo. Pamiętaj, że życzenia są jedynie dodatkiem do właściwego prezentu, choćby przepięknych kwiatów.

Sprawdź też: Jak suszyć kwiaty? Bukiet kwiatów z suszek!

Życzymy udanych walentynek!

16
9

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *