Redakcja

Nasz zespół redakcyjny łączy pasja do pięknych wnętrz. Chętnie tą pasją dzielimy się z czytelnikami w taki sposób, aby zarówno najnowsze trendy w obszarze home&deco, jak i samodzielne remonty stały się łatwe i przystępne dla każdego.

Zespół

Ola Przyborowska

Wyznawczyni hygge, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, który najchętniej spędza z ciekawą książką i rozgrzewającą herbatą w dłoniach. Prowadzi blog kulinarny i lubi niezbyt długie wycieczki rowerowe, których trasy koniecznie muszą zahaczać o jej ulubione restauracje/jadłodajnie/budki z fast foodami. Wielbicielka ładnych rzeczy oraz wielkich szaf, które mogą je pomieścić.

Arkadiusz Kukier

Copywriter z zawodu, wykształcenia i pasji do słowa pisanego. W kwestii aranżacji wnętrz ceni sobie oryginalność i unikatowość. Uwielbia drobne ozdoby, które mają wartość sentymentalną i pokazują charakter właściciela mieszkania. Zdecydowanie chomikuje za dużo tego typu rzeczy. Z kolei nie cierpi oklepanych dekoracji z napisami „HOME”, „LOVE” czy „HAPPY”.

zdjęcie redaktora damiana cholewy z morele

Damian Cholewa

Redaktor, copywriter, twórca treści (nie wykluczając wideo). Gracz niemal wszystkiego, bo każde pudełko przyjmie w swoje ręce, choć najwięcej czasu spędza przy erpegach i life simach. Świeżo upieczony, podobnie jak jego komputer przy Blenderze, grafik 3D, zanadto dumny ze swojego pierwszego modelu – nie donuta, a deski do krojenia. Krakowianin wychodzący na dwór.

Ewelina Hawrylkiewicz

Studentka edytorstwa i filologii polskiej, która wcześniej ukończyła studia na kierunku medycznym. Obszerna wiedza z różnych dziedzin pozwala jej na swobodną pracę ze słowem pisanym, dlatego robi to na co dzień. Oprócz pisania artykułów prowadzi niewielką firmę. W wolnych chwilach czyta kryminały i spaceruje.

Dominik Kaczor

Chłopak z Beskidu Wyspowego pełen pasji do dzielenia się wiedzą jako copywriter. Uwielbia podejmować nowe wyzwania, jest wiernym fanem nowoczesnej technologii i sportu. W wolnych chwilach czyta kryminały, podejmuje aktywność fizyczną lub sporadycznie zanurza się w świecie gier komputerowych. W swoich tekstach porusza m.in. tematykę aranżacji ogrodu oraz wnętrz, która inspiruje go i zachwyca swoim…

Maciej Dubiel

Maciej Dubiel

Jestem fanem minimalistycznego wystroju wnętrz i lubię rozwiązania DIY. Idealny dom powinien mieć dużo okien (ale nie być szklarnią), przestronną kuchnię, ogród z jabłonią i żeby w projekcie było jak najwięcej ekologicznych rozwiązań.

Michał Kołodziej

Michał Kołodziej

Miłośnik kotów, ale psiaki też uwielbia. Dobrze się czuje w tematyce motoryzacji, a swego czasu sprzedawał nowe Škody w salonach samochodowych. Interesuje się od małego montażem filmów i produkcją wideo. Chciałby nauczyć się robić gry, ale ciągle brak mu czasu. Amerykańskie burgery to jego słabość – podobno jest mistrzem w ich przygotowywaniu.

Milena Łupińska

Miłośniczka słowa pisanego, trwoniąca masę czasu na książki, seriale, filmy i gry, fanka roślin doniczkowych. Do niedawna białostoczanka – aktualnie sosnowiczanka fascynująca się podróżami, odmiennymi kulturami, która lubi też dobrze zjeść, a tym bardziej smacznie zjeść – co jest niemałym paradoksem, ponieważ gotowanie nie jest jej mocną stroną. Morelowy is the new black!

Martyna Targosz

Pasjonatka zieleni, DIY i architektury wnętrz. Nie są jej obce także nowe technologie, szczególnie jeśli może wykorzystać je w życiu codziennym. Z wykształcenia edytorka, nieustannie starająca się rozwijać swój pisarski warsztat. W wolnych chwilach szlifuje język norweski.

Tomasz Szwast

Czy prawnik z doświadczeniem w bankowości i ubezpieczeniach może współtworzyć blog technologiczny? Od 2018 roku staram się udowadniać, że najważniejsze to pasja, zainteresowania i tona sprzętu do ich realizacji.