1. Home
  2. /
  3. Poradniki
  4. /
  5. Najlepsze życzenia na Dzień Mężczyzny i wierszyki na 10 marca

Poradniki

4 miesiące temu

Najlepsze życzenia na Dzień Mężczyzny i wierszyki na 10 marca

Święta
9
1
0
9
1

Jestem mężczyzną, więc poniżej przygotowałem najlepsze życzenia na dzień mężczyzny właśnie. Życzenia, które sam chciałbym usłyszeć, a być może i Twój tata, partner lub kolega z klasy. Wśród nich życzenia śmieszne, poważne i nie tylko. Sprawdź.

Wybór odpowiednich życzeń dla mężczyzny w tym ważnym dla niego dniu nie musi być trudny. Temu służą propozycje, jak te poniżej. Życzenia na dzień mężczyzny mogą bawić i zagwarantować na resztę dnia uśmiech na twarzy. Ale i sam akt złożenia tych życzeń mężczyźnie będzie dla niego wyjątkowy. Bo dla każdego mężczyzny, jak dla każdego człowieka, największą wartość ma pamięć. Tak zwyczajnie. O nich. Że są zauważani i mogą czuć się potrzebni.

Czego życzy sobie facet?

Nie sposób odpowiedzieć za każdego faceta. Bez względu na płeć, wszyscy zazwyczaj życzymy sobie zdrowia i pieniędzy. Oprócz tego mężczyzna mógłby pożądać dodatkowych życzeń z zakresu sukcesów zawodowych lub osobistych. Ale i kimże byłby mężczyzna, gdyby nie szczęście w relacji, którego można mu oczywiście życzyć. A dodatkowo nie szkodzi życzyć odpoczynku, mając na uwadze w życzeniach udane podróże, małe i duże.

morele.net_korzystne oferty

Uniwersalne życzenia

Czyli takie życzenia na dzień mężczyzny, które sprawdzą się w każdym przypadku. Niezależnie od tego, kim ten mężczyzna jest dla nas w życiu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać sobie któreś z życzeń i dostosować do odbiorcy. Te czy inne życzenia na dzień mężczyzny uszczęśliwią każdego bez wyjątku.

Niech każdy dzień, nie tylko dzień mężczyzny, przynosi Ci sukcesy zawodowe, a także chwile radości z bliskimi, spełnienie w realizacji pasji oraz siłę do pokonywania wszelkich trudności. Niech Twoje życie będzie pełne harmonii, miłości i spełnienia.

Sprawdź też: Dzień Mężczyzn – pomysły na prezenty i drobne upominki

W dniu mężczyzny życzę Ci mocnych ramion do podtrzymywania swoich najbliższych, mądrości w podejmowaniu decyzji, odwagi w zmierzeniu się z wyzwaniami oraz ciepła w relacjach, które budujesz na każdym etapie życia. Niech Twoja droga będzie oświetlona promieniami nadziei i spełnionych marzeń.

***

Niech Twoje serce zawsze płonie pasją do życia, a Twoje marzenia staną się rzeczywistością dzięki wytrwałości i determinacji. Życzę Ci stabilności w relacjach, radości na co dzień oraz odwagi w dążeniu do własnego szczęścia. Niech każdy dzień przynosi Ci nowe możliwości i inspiracje do spełnienia się w całości.

Wierszyk na dzień mężczyzny

To może w ramach życzeń na dzień mężczyzny wierszyk? Idealny, aby zapisać go na dedykowanej kartce wraz z podpisem obok prezentu. W takim przypadku okaże się wisienką na torcie, pozytywnym akcentem i solidnym uzupełnieniem całego podarunku. A może i doprowadzi do szczęśliwych łez.

mężczyzna na fotelu skórzanym czytający książkę w drewnianym domie
Docenią w szczególności mężczyźni oczytani

Mężczyzno dzielny, Twój dzień dzisiaj pełen chwały,

Niech spełniają się marzenia, niech szczęściem Cię obdaruje cały.

Siła Twoja niech trwa jak skała niezłomna,

Niech radość i uśmiech będą Tobie towarzyszyć bez względu na to, czy deszcz, czy burza.

***

W dniu mężczyzny niech gwiazdy świecą jasno,

Tak jak moje uczucia do Ciebie: nigdy nie zgasną.

Siła, męstwo, i odwaga w sercu niech płonie,

Wszystkiego najlepszego, wszystkiego, co dla Ciebie dobre.

***

W dniu mężczyzny, przyjmij serdeczności kwiat,

Za siłę, mądrość, co każdego dnia ma trwać,

Twój trud, Twoja praca, zasługują na sławę,

Imponująca, niepowstrzymana, jak wiatr, co tworzy fale.

Życzenia na dzień mężczyzny śmieszne

A może by tak doprowadzić do łez, ale ze śmiechu? Rozbawić mogą poniższe śmieszne życzenia na dzień mężczyzny. Mężczyzna, który zna się na żartach, będzie śmiać się do rozpuku. Idealnie, żeby spędzić jego dzień radośnie i z jakimś pomysłem. Czy to w domu, czy poza nim.

***

Dla Ciebie, w dniu mężczyzn, niech życie będzie jak dobra gra komputerowa – pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, przyjaciół zawsze gotowych do walki w zespole, a sukcesów wiele, lecz bez game over. Bądź mistrzem swojego losu i niech Twoje życie będzie pełne bonusów!

***

W dniu mężczyzn życzę Ci, aby Twoje przeglądanie Netflixa zawsze kończyło się znalezieniem idealnego filmu, a internetowe zakupy były zawsze trafione. Niech Twoje śniadania i kawa smakują za każdym razem tak samo dobrze, a przynajmniej te, które donoszę Ci do łóżka.

***

W dniu mężczyzn niech na Twój telefon zawsze dzwonią przyjaciele, a przestaną telemarketerzy. Niech Twój brzuch będzie jak skarbonka – pełny, ale zawsze gotowy przyjąć więcej. I niech każdy Twój dzień zaczyna się przyjemnie, bez ciągłego szukania skarpetek.

Krótkie życzenia na dzień mężczyzny

Krótkie, lecz treściwe życzenia na dzień mężczyzny to dobry format na malutką karteczkę doczepioną do prezentu, wszakże to nasz dar gra główną rolę. Nie ma nad czym się rozwodzić, ale na pewno jest za co mężczyźnie dziękować lub czego mu życzyć.

mężczyzna przed laptopem czytający kartkę z życzeniami na dzień mężczyzny
Czytanie karteczek zawsze jest ekscytujące!

Niech Twój dzień będzie równie wyjątkowy, jak Ty sam. Szczęśliwego dnia mężczyzny!

***

Życzę Ci wiele uśmiechu, zdrowia i miłości w dniu, który należy do Ciebie. Udanego dnia mężczyzny!

***

Dziękuję Ci za wszystko, co robisz i za to, kim jesteś. Dziś jest Twój dzień.

***

Nie tylko dziś, w dniu mężczyzny, a zawsze zasługujesz na trochę spokoju, uśmiechu i odrobinę luksusu. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny!

***

Pozostań tak silny jak dotąd, a w dniu mężczyzny życzę Ci jeszcze więcej siły, byś mógł przemierzać swoją drogę z determinacją i osiągać sukcesy.

***

Dziękuję Ci za wsparcie, mądrość i ciepło, które wnosisz do mojego życia. Życzę Ci wszystkiego dobrego w dniu mężczyzny i każdego kolejnego.

Życzenia na dzień mężczyzny dla partnera

Jeśli mężczyzna, któremu składamy życzenia jest naszym partnerem, to wypadałoby dodać do życzeń na dzień mężczyzny bardziej personalnego charakteru. Przypomnijmy mu, jaką miłością go darzymy i ile jesteśmy w stanie dla niego zrobić. Jako że i on sam jest w stanie dla nas zrobić to samo.

***

Kochany, niech Twoje życie kwitnie w sukcesy, miłość i spełnione marzenia. Niech każdy Twój dzień niesie Ci radość, siłę i odwagę do realizowania najpiękniejszych planów. A ja wiernie będę obok i Ci w tym pomogę. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny.

Sprawdź też: Najlepsze życzenia na Dzień Kobiet – wierszyki na 8 marca

Mój drogi, życzę Ci, aby każdy dzień był dla Ciebie jak magiczna przygoda: pełna niespodzianek, radości i spełnionych marzeń. Niech słońce Twojego uśmiechu rozświetla świat, a miłość otacza Cię z każdej jego strony. Bądź szczęśliwy, bo na to zasługujesz!

***

Mój najdroższy, w życiu Twoim niech każdy dzień będzie jak najjaśniejsza gwiazda na niebie: pełen blasku, ciepła i magicznych chwil. Niech spełnianie marzeń będzie codziennością, a moja miłość do Ciebie największym skarbem. W dniu mężczyzny i w każdy inny jestem i możesz na mnie liczyć.

Życzenia na dzień mężczyzny dla ojca

Rola w życiu dziecka obojga rodziców jest niezwykle ważna. Nie zawsze rozumiemy decyzje naszych ojców, ale nie szkodzi to naszej miłości i szacunkowi względem ich. Dlatego to takie ważne, aby w dniu mężczyzny podkreślić to i podziękować za wszystko, co do tej pory dla nas zrobili.

syn i ojciec wręczający sobie prezent na specjalny dzień
Syn z ojcem mogą sobie życzyć wszystkiego nawzajem

Dla najlepszego ojca na świecie – niech dzień mężczyzny będzie pełen uśmiechu, spełnionych marzeń i miłości. Życzę Ci siły do pokonywania życiowych wyzwań i radości z każdej chwili spędzonej z najbliższymi. Jesteś moim wzorem i dumą. Dziękuję, że mogę na Ciebie liczyć.

***

Kochany tato, w dniu mężczyzny życzę Ci wielu szczęśliwych momentów, spełnienia marzeń i nieustającej radości z życia. Twoja mądrość i miłość są dla mnie bezcenne. Niech każdy Twój dzień będzie pełen siły i uśmiechu. Z całego serca kocham i jestem wdzięczny za wszystko.

***

Dla mojego niesamowitego taty w dniu mężczyzny: życzę Ci, aby każdy Twój dzień był pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil. Twoja obecność dodaje barw mojemu życiu, a mądrość prowadzi po drodze życia. Po prostu, wszystkiego co najlepsze!

Mamy nadzieję, że powyższe życzenia na dzień mężczyzny przyniosły pożądany rezultat i uszczęśliwiły świętującego. My również życzymy udanego dnia każdemu!

Źródło zdjęć: Adobe Stock

9
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *